Каппа-опіоїдні рецептори, можливе використання при лікуванні алкоголізму


Анонимное лечение у нарколога частным образом. Выведение из запоев с выездом на дом к пациенту в Виннице. Также - дальнейшее анонимное поддерживающее и противорецидивное лечение.
067-276-18-01
063-348-88-05
Юрий Всеволодович
e-mail: narkologia@mail.com

Команда професора Медичного університету Південної Кароліни Говарда Бекера виявила, що дезактивація певних рецепторів у центральній нервовій системі зменшує запої. Йдеться про каппа-опіоїдні рецептори (KOR).
Про свою роботу вчені розповідають у статті, опублікованій в журналі Neuropharmacology.
На відміну від більшості опіоїдних рецепторів, стимуляція KOR не викликає ейфорії, а навпаки дисфорію: похмурість, дратівливість, тривогу. 
 
Висока активність KOR послаблює позитивні ефекти вживання алкоголю і наркотиків, що може призводити до зниження їх споживання.
Дослідники зосередилися на невеликій частині проміжного мозку — ядрі ложа кінцевої смужки, де багато рецепторів KOR. Експерименти на тваринах показали, що блокування їх активності послаблювало невгамовну тягу до спиртного.
Водночас вони повністю не «кидали», а переходили до більш поміркованого споживання, що, за словами дослідників, «еквівалентно келиху вина за вечерею замість цілої пляшки».
Вчені зазначили, що поки не знають точно, чому так відбувається: «Але ми знаємо, що KOR відіграє важливу роль у розвитку негативного емоційного стану, яке стимулює прагнення випити у залежних від алкоголю людей».
 
Джерело: https://web.musc.edu/about/news-center/2020/04/16/binge-drinking

07.08.2020

Цитата:  "От вина гибнет красота, вином сокращается молодость." (Квинт Гораций Флакк)

Юмор

Из монолога завязавшего алкоголика: "Печень жалко! Вхолостую работает!"

Новости