Новий метод вимірювання ступеня сп'яніння


Анонимное лечение у нарколога частным образом. Выведение из запоев с выездом на дом к пациенту в Виннице. Также - дальнейшее анонимное поддерживающее и противорецидивное лечение.
067-276-18-01
063-348-88-05
Юрий Всеволодович
e-mail: narkologia@mail.com

 

Чеський біохімік Ян Халамек і його команда дослідників, що працюють в одному з університетів США, придумали новий метод визначення рівня алкоголю в крові за допомогою аналізу поту. Дослідники запевняють, що цей спосіб є більш точним, ніж дихальний тест.

Зараз вчений розробляє спеціальний тест, який буде наочно показувати рівень сп'яніння людини, аналізуючи його піт. Як пояснює Халамек, потові залози знаходяться в безпосередній близькості від кровообігу, тому алкоголь з крові потрапляє і в піт. Коли тестова смужка буде розташована на шкірі особи, що вжила алкоголь, вона змінить колір. І чим більше алкоголю людина випила, тим темніше буде смужка.

Свою теорію команда вчених вже перевірила на 26 добровольцях. Ті випили певну кількість горілки, а потім були протестовані за допомогою стандартної процедури дихання, а також аналізу поту. Результати були опубліковані в науковому журналі, відзначає vinegret.cz.

 

 

 


07.08.2020

Цитата:  "Другие пороки притупляют разум, пьянство же разрушает его" (Мишель де Монтень)

Юмор

Чай не водка - много не выпьешь.

Новости