У світі зростає споживання алкоголю


Анонимное лечение у нарколога частным образом. Выведение из запоев с выездом на дом к пациенту в Виннице. Также - дальнейшее анонимное поддерживающее и противорецидивное лечение.
067-276-18-01
063-348-88-05
Юрий Всеволодович
e-mail: narkologia@mail.com

 

 

Нове дослідження, показало, що в усьому світі різко зросли показники індивідуального вживання алкоголю. Результати опубліковані в The Lancet.

Люди в усьому світі стали вживати більше алкоголю, ніж майже 30 років тому.

Дослідження, проведене групою вчених з Центру наркології і психічного здоров'я в Торонто, Канада, і Технічного університету Дрездена в Німеччині, показало, що люди споживають більше алкоголю на глобальному рівні, ніж майже 30 років тому.

За словами авторів дослідження, поточна тенденція до збільшення буде зростати протягом наступних кількох десятиліть.

В ході дослідження, були проаналізовані тенденції вживання алкоголю в 189 країнах в період 1990 – 2017 років, також оцінювалися показники до 2030 року. Крім того, аналізувалися рівні вживання алкоголю на людину, а також наслідки цього вживання, на основі даних, отриманих із Всесвітньої організації охорони здоров'я.

На глобальному рівні група вчених виявила, що загальний обсяг споживання алкоголю в рік збільшився на цілих 70% в період з 1990 по 2017 рік, тобто з 20 999 до 35 676 мільйонів літрів на рік.

До 1990 року більша частина алкоголю вживалася в країнах з високим рівнем доходу, при цьому найвищі рівні вживання були зафіксовані в Європі. На даний момент скоротилося вживання алкоголю в Східній Європі і значно збільшилося в декількох країнах із середнім рівнем доходу, таких як Китай, Індія і В'єтнам.

 


07.08.2020

Цитата:  "Спирт так же консервирует душу и ум пьяницы, как он консервирует анатомические препараты." (Л. Н. Толстой)

Юмор

"Каким образом вы так обожгли уши ?"- "Видите ли, когда я гладил, зазвонил телефон, и я вместо трубки прижал к уху утюг."- "А второе ?"- "Должен же я был позвонить, чтобы вызвать врача"

Новости